آموزش فعال سازی و آپدیت یا تغییر لایسنس دایرکت ادمین

اگر شما دارای سرور مجازی یا اختصاصی هستید و برای آن لایسنس جدیدی خریداری نمودید ، باید شماره کلید مجوز و شماره مشتری خود را در سرور خود آپدیت کنید ، برای آپدیت لایسنس دایرکت ادمین خود شما باید به محیط مدیریتی SSH سرور لینوکس خود لاگین نمایید . با استفاده از نرم افزارPutty و مشخصات ورود به سرور لاگین نمایید پس از اتصال دستور های زیر را در سرور اجرا نمایید .

توجه کنید دستور دوم در کادر بالا منظور از ۱۲۳ شماره مشتری شما در دایرکت ادمین و منظور از ۱۲۳۴ شماره کلید لایسنس دایرکت ادمین شما می باشد که این اطلاعات پس از خرید لایسنس به شما ارسال شده است. اگر شما با خطای extracting the update.tar.gzz مواجه شدید دستور زیر را اجرا کنید :

در صورتی که با خطای لایسنس معتبر نیست مواجه شدید ، دوباره بررسی کنید که IP شما به درستی در سرور تنظیم شده باشد و برای همان IP لایسنس خریداری کرده باشید و پس از آن اطمینان پیدا کنید که شماره مشتری و شماره کلید لایسنس را به درستی وارد کرده باشید و لایسنس شما منقضی نشده باشد و فعال باشد.

پس از تغییر لایسنس دایرکت ادمین خود را با دستور زیر ریست نمایید .

 

اگر در مورد این آموزش سوالی دارید و یا نیاز به کانفیگ تخصصی برای سرور خود دارید ، با متخصصان ما از طریق تیکت در ارتباط باشید .

تلگرام